Chciałbym spędzić z tobą ten dzień, maleńka

Za oknami wciąż bardzo dużo białego puchu. Widzę wprawdzie przebłyski słońca, ale termometr jest nieugięty i nadal pokazuje 0 stopni Celsjusza, a zatem mój mózg nadal wysyła sygnał „Zostaję w domu”. Zima to najbardziej znienawidzona przeze mnie pora roku. Drogi są zasypane, samochody w terenie zabudowany nie osiągają więcej niż 30 km/h, a chodniki są równie śliskie, co zamarznięte jeziora. Codzienne skrobanie szyb w samochodzie wymaga więcej wysiłku niż bieg w maratonie. A niekiedy zdarza się tak, że samochód na przekręcenie kluczyka w stacyjce reaguje jedynie cichym miauknięciem, co oznacza, iż trzeba pójść do sąsiada, by ten pożyczył prostownik z kablami, gdyż mój własny gdzieś wcięło.

Czytaj dalej Chciałbym spędzić z tobą ten dzień, maleńka

Bo ja… to znaczy… to jest nowoczesne CB radio

Technologia rozwija się szybciej, niż jestem w stanie to sobie wyobrazić. Samochód mogę zapalić za pomocą pilota. Mogę usiąść na fotelu, który wymasuje mi plecy. Mogę sprawdzić pocztę, załatwiając „grubszą sprawę” w toalecie. Mam również możliwość zafundowania sobie zdjęcia z dostawą do domu, poprzez wdepnięcie w pedał gazu.

Czytaj dalej Bo ja… to znaczy… to jest nowoczesne CB radio

Ślicznotka i… i nic poza tym

Samochodów coraz więcej, parkingów coraz mniej. Ta smutna prawda doprowadza nas do stanu, kiedy zaczynamy zastanawiać się – Czy przypadkiem nie zakupić jakiegoś hatchback`a. W ostatnim czasie furorę w Polsce robi Mercedes ze swą A-klasą. Gdzie się nie obejrzę będąc w mieście spotkam A-klasę. Gdy rano wstaję też ją widzę, gdyż mam ją w rodzinie. A to jeden z najgorszych samochodów jaki możemy kupić. Jest jak wino z najwyższej półki. Piekielnie drogie i w dodatku niesmaczne.

Czytaj dalej Ślicznotka i… i nic poza tym